Rożek niemowlęcy - must have wyprawki!

Rożek niemowlęcy to must have każdej wyprawki. Nie każdy z nas ma jednak takie zdanie na ten temat. Część osób powie, że to zbędny wydatek, bo rożek służy nam tylko (albo i aż) przez 3 dni pobytu w szpitalu. Ale czy aby na pewno?

Rożek to przede wszystkim bezpieczne otulenie dziecka. W szpitalu co prawda można malucha zawinąć w koc czy grubszy otulacz, ale to rożek daje najwięcej ciepła i stabilności - nie tylko podczas snu ale również podczas noszenia czy przekładania dziecka z łóżeczka do wózka czy w każde inne miejsce. Rożek daje nam możliwość swobodnego przekładania dziecka bez konieczności odkrywania go i ponownego przykrywania. Małe ciałko pozostaje w tej samej temperaturze, nie wychładza się. 

 

fot. Colorstories

Wiadomo również, że dziecko nie będzie w takim rożku przebywało cały czas, natomiast jest on świetnym rozwiązaniem w pewnych sytuacjach.

Co ważne, to fakt, że większość szpitali wymaga, aby rożek znalazł się w torbie każdej przyszłej mamy ;)

Najpraktyczniejszym rozwiązaniem będzie rożek, który później możemy wykorzystać jako koć czy pewnego rodzaju matę do przewijania czy leżenia, np. podczas podróży czy wizyt u rodziny.  Jeden produkt a jak wiele możliwości.

 

fot. Colorstories

Idealny prezent na wyprawkę

 

Koniecznie zajrzyjcie na hibunny.pl i zobaczcie jakie rożki mamy w naszej ofercie!

Jeśli planujecie zakupy to pamiętajcie o naszej promocji! z hasłem JESIEN na całe zakupy macie 15% rabatu!

Pozdrawiamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl