Piękne grafiki z okazji narodzin Twojego dziecka!

Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować coś specjalnego. Niezwykłe grafiki, tworzone z sercem i pasją. Z sercem przede wszystkim, bo tworzone na szczytny cel – mama specjalnie dla swojej malutkiej córki. Minimal Line to niezwykłe grafiki tworzone na papierze. Przedstawiają podobiznę niemowląt. Ich skala to 1:1. Każda ilustracja to szczególny rysunek, ilustracja, portret. Za całym tworzeniem grafik stoi niezwykła, silna i odważna mama oraz wzruszająca historia. Klaudia Mączka – Rzewuska tworzy te grafiki nie bez powodu. W ten oto sposób chce zebrać fundusze na bardzo kosztowną operacje swojego dziecka, swojej córki. Operacja ma odbyć się w USA, a dokładniej w Kalifornii. Córka Kingi urodziła się z bardzo rzadką wadą ucha. Mikrocja, bo tak nazywa się ta wada, jest wadą ucha – objawią się niedosłuchem, zamkniętym kanałem słuchowym i widoczną, niewykształconą lub częściowo wykształconą małżowiną uszną.

By pomóc Kindze, ale także mieć w domu tę wspaniałą pamiątkę – urodzenia dziecka polecamy Wam szczególnie te grafiki. Mając takie cudo w domu będziecie zawsez miały TO wydarzenie przed oczami, w wybranym przez Was miejscu w mieszkaniu, domu. Dom jest szczególnym miejscem dla nas wszytskich, dlatego też takie momenty – należy celebrować i odpowiednio oprawiać.

Każda taka grafika może być odpowiednio przez Was zaprojektowana. Do każdej znich możecie wybrać: imię Waszego dziecka, datę jego narodzin, godzinę narodzin, wagę urodzeniową malucha, jego wzrost oraz orientację, w jakiej postać na grafice ma zostać umiejscowiona i w którą stronę ma być zwrócone ciało bobasa.

Dodatkwo do każdej metryczki możecie sobie dobrać odpowiednio ramkę, by ta mogła wpasować się w wystrój Waszych mieszkań czy domów. Do wyboru ramki czarna aluminiowa, biała aluminiowa lub też rama z surowego drewna. Oczywiście możecie również wybrać grafikę bez ramy, jeśli tylko macie na to ochotę.

Na żywo grafiki Klaudii wyglądają jeszcze piękniej niż na zdjęciu. Musicie nam uwierzyć!

Poniżej zamieszczamy Wam link do metryczek, grafik, które już teraz możecie zamówić na hibunny.pl.

Metryczki drukowane są w formacie B2 (50x70cm) na wysokiej jakości przyjaznym środowisku papierze Munken.

https://bit.ly/2INj7Kt

 

 

Fot. Minimal Line

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl