Przytulanka Króliczek od Bim Bla! Nowość Hi Bunny!

Witajcie!

Nowy tydzień przed nami, a co za tym idzie - nowości na hibunny.pl! 

Każdy Maluch ma swoje przyzwyczajenia. Dotyczy to nie tylko jedzenia, ale przede wszystkim snu. Każda mama już po kilku chwilach wie, że jej dziecko za jakiś czas uda się na drzemkę, a wieczorem wie jak najlepiej (i najszybciej!) ukołysać dziecko do snu. Nieodłącznym elementem każdej wyprawki, ale też elementem usypiania jest pieluszka. Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować nietypową pieluszkę-przytulankę!

 

fot. Bim Bla

Fot. Bim Bla

Króliczki-przytulanki od Bim Bla to połączenie delikatnego muślinu pieluszki oraz zabawki-usypiacza. Przytulankę można użyć jako typową pieluszkę. Można ją zabrać na spacer, podróż czy wyjście do lekarza. Może również posłużyć jako zabawka. Królik ma charakterystyczne długie uszy, które dziecko może bezpiecznie ciągnąć, gryźć czy głaskać. W momentach kryzysowych może posłużyć jako pomoc przy usypianiu. Wiele mam stosuje tę metodę (pieluszki przy buzi) jako jedyną podczas nierzadko długiego procesu usypiania. 

Fot. Bim Bla

Króliczek-przytulanka prezentuje się niezwykle uroczo! My już jesteśmy zakochane. Nasze dzieci również!

Fot. Bim Bla

Wymiary przytulanki to 37cm x 37cm. Nadaje się do prania w pralce przy temperaturze 40 stopni. Można go prasować, ale nie można go suszyć w suszarce bębnowej. Prawidłowa pielęgnacja to podstawa wysokiej jakości produktu.

Fot. Bim Bla

Dobrego tygodnia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl